عشق همانند پرواز است، بالا رفتنش جسارت و بالا ماندنش لیاقت!

ترم بهار1401آموزش پرواز با پاراگلایدر در قم در حال ثبت نام و اجراست

قابل توجه همشهریان محترم هیجان پرواز با پاراگلایدررا با ما تجربه کنید .اول تفریحی پرواز کنید که بدون آموزش فقط با یک خلبان متبحر  انجام میشود. و بعد درصورت تمایل آموزش ببینید.لطفا در بخش پرواز تفریحی ثبت نام کنید.

اطلاعیه : مراقب او میکرون باشیم

کرونا اومیکرون فوق العاده خطرناک و با رعایت موارد بهداشتی با آن مبارزه خواهیم کرد.با استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی

به خودمان کمک و دردسر عزیزان وزارت بهداشت را کمتر میکنیم.

قابل توجه کلیه شرکت کنندگان محترم دوره داوری ( میت دایرکتوری و دقت )

⭕️ نظر به اینکه کارنامه های شرکت کنندگان در دوره داوری میت دایرکتوری و دقت در قالب فایل PDF آماده ارسال به هر یک از شرکت کنندگان می باشد، به آگاهی می رساند؛ شرکت کنندگان در صورت درخواست تحویل نسخه اصل کارنامه با دفتر انجمن تماس حاصل فرمایند.

انجمن ورزش های هوایی

مصاحبه مدیر آموزش انجمن ورزش های هوایی پیرامون برگزاری دوره میت دایرکتوری

رضا اباذری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص برگزاری مسابقات پاراگلایدینگ اظهار داشت: تاکنون داوری رسمی در این زمینه نداشته‌ایم. برای تأمین مسئولیت حقوقی داوران و همچنین جلوگیری از تشنج آرا پس از اخذ مجوزهای لازم دوره میت دایرکتوری در انجمن با حضور هفده شرکت‌کننده از استان‌های تهران، یزد، اصفهان، آذربایجان‌شرقی، کرمانشاه، خراسان‌رضوی، البرز و مازندران برگزار شد.

وی ادامه داد: با توجه به اعلام نیاز کمیته مسابقات، کمیته داوران و امکان‌سنجی سطح تناسب مسابقات رسمی و غیررسمی افرادی پذیرفته شدند که سابقه داوری، حضور فعال در مسابقات یا که برگزاری این رقابت‌ها داشتند.

رئیس کمیته آموزش و پژوهش انجمن ورزش‌های هوایی گفت: این دوره به مدت ۴۲ ساعت بر اساس مستندات فدراسیون جهانی هوانوردی و در نظر داشتن مقررات و قوانین وزارت ورزش و جوانان شامل کلاس‌های تئوری، عملی تخصصی، روانشناسی، مدیریت، آزمون‌های تئوری و عملی برگزار شد. داوران به جهت حفظ و پیشرفت سطح دانش و مهارت‌های خود موظف هستند هر سال در یک مسابقه شرکت کنند.

اباذری خاطرنشان کرد: در حاشیه برگزاری این دوره کارگاه امتیازدهی و ثبت الکترونیک مسابقات مسافت هم برگزار شد. بنابر قوانین وزارت ورزش و جوانان، مصوبه کمیته‌های مسابقات و داوری از این پس تنها از داوران رسمی انجمن استفاده خواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره تلفنی