عشق همانند پرواز است، بالا رفتنش جسارت و بالا ماندنش لیاقت!

مصاحبه مدیر آموزش انجمن ورزش های هوایی پیرامون برگزاری دوره میت دایرکتوری

رضا اباذری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص برگزاری مسابقات پاراگلایدینگ اظهار داشت: تاکنون داوری رسمی در این زمینه نداشته‌ایم. برای تأمین مسئولیت حقوقی داوران و همچنین جلوگیری از تشنج آرا پس از اخذ مجوزهای لازم دوره میت دایرکتوری در انجمن با حضور هفده شرکت‌کننده از استان‌های تهران، یزد، اصفهان، آذربایجان‌شرقی، کرمانشاه، خراسان‌رضوی، البرز و مازندران برگزار شد.

وی ادامه داد: با توجه به اعلام نیاز کمیته مسابقات، کمیته داوران و امکان‌سنجی سطح تناسب مسابقات رسمی و غیررسمی افرادی پذیرفته شدند که سابقه داوری، حضور فعال در مسابقات یا که برگزاری این رقابت‌ها داشتند.

رئیس کمیته آموزش و پژوهش انجمن ورزش‌های هوایی گفت: این دوره به مدت ۴۲ ساعت بر اساس مستندات فدراسیون جهانی هوانوردی و در نظر داشتن مقررات و قوانین وزارت ورزش و جوانان شامل کلاس‌های تئوری، عملی تخصصی، روانشناسی، مدیریت، آزمون‌های تئوری و عملی برگزار شد. داوران به جهت حفظ و پیشرفت سطح دانش و مهارت‌های خود موظف هستند هر سال در یک مسابقه شرکت کنند.

اباذری خاطرنشان کرد: در حاشیه برگزاری این دوره کارگاه امتیازدهی و ثبت الکترونیک مسابقات مسافت هم برگزار شد. بنابر قوانین وزارت ورزش و جوانان، مصوبه کمیته‌های مسابقات و داوری از این پس تنها از داوران رسمی انجمن استفاده خواهد شد.

نظر بدهید

(0 نظر)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره تلفنی